Apie mus

Įmonė "Baltijos pastoliai" įkurta 1997 m. ir šiandien ji yra viena pirmaujančių ir didžiausią patirtį turinčių įmonių Lietuvoje, įgyvendinanti įvairiausio sudėtingumo pastolių nuomos projektus.

Nuo pat įmonės veiklos pradžios projektai įgyvendinami tarptautiniu mastu - objektuose Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Danijoje - todėl darbuotojai turi aukščiausio lygio sertifikatus ir ilgalaikę patirtį.

Mes sugebame įgyvendinti ne tik standartinius, bet ir įvairiausio dydžio ir sudėtingumo techninius bei architektūrinius projektus, todėl mumis pasitiki dauguma didžiųjų Lietuvos statybos įmonių.

Nepamirštame ir individualių klientų, todėl su kiekvienu dirbame kruopščiai, dėmesingai, bei suteikiame visas reikalingas saugumo ir technines žinias.

Kartelę saugumui, patikimumui ir kokybei keliame aukštai -
kad ir kiek aukštai siektų Jūsų projektas
 

© 2021 Baltijos Pastoliai / Baltic Scaffolding

Veiklos raktažodžiai: pastoliai, pastolių nuoma, pastolių montavimas, pastolių demontavimas, pastolių montuotojai, statybiniai pastoliai, fasadiniai pastoliai, moduliniai pastoliai, pastolių kaina, saugus darbas su pastoliais, pastoliai Lietuva, scaffolding Lithuania.